0216 415 30 05
info@servosteel.com.tr
Des San. Sit. C Blok 113. Sokak No:13 İstanbul
Bizi Takip Edin!

Yol Bariyeri Üretim Hattı

Yol Bariyeri Üretim Hattı

Oto yol bariyerleri, trafik işaretleri ve trafk bariyerleri üretimi yapmak için komple Yol Bariyeri Üretim hattı tedarik etmekteyiz. Yol Bariyeri üretim hattı : Rulo Açıcı, Düzleştirici, Sürücü, Roll form makinası, delme makinesi, kesme makinesi ve istifleme ünitesinden oluşmaktadır.

Yol bariyeri üretim hattı müşterilerin istekleri doğrultusunda çeşitli ebatlarda bariyerler üretebilmektedir. Üretilecek yol bariyerlerinin uzunluğu, genişliği ve tasarımı kolaylık dokunmatik ekrandan seçiliyor.

Yol Bariyeri Nedir?

Yol Bariyerleri (Oto Korkuluk olarak da tanımlanmaktadır) ayrıca trafik bariyerleri veya karayolları bariyerleri olarak betimleniyor. Trafik bariyerleri araçların kendi şeritlerinde kalmasını ve başka nesnelerle çarpışmasını engellemektedir. Yol bariyerleri ayrıca okul bahçesi, yaya alanları gibi korunması gereken alanların korunması için de kullanılmaktadır. Yol bariyerleri bazı yerlerde araçların köprü, viyadük veya dere gibi yüksekliklerden düşmesini de engeller.

Çeşitli malzemelerden yol bariyerleri üretilmekle birlikte en güçlülerinin metal yol bariyerleri olduğu bilinmektedir.

Yol Bariyeri Çeşitleri

Yol Kenarı Bariyerleri trafikteki araçları yol kenarı tehlike ve engellerden korur.

Yol Ayrımı Bariyerleri duble yolların arasında olur ve bir yönde hareket eden araçların karşı yönde geşen araçlarla çarpışmasını engeller.

Köprü Bariyerleri araçların köprü üstünde güvenli hareket etmesini ve köprüden aşağıdaki otoyola, demiryoluna veya nehre düşmesini engeller.

Çalışma Alanı Bariyerleri araçların yol çalışma alanlarına girmemesi için uyarı niteliğindedir. Çalışma alanları değiştikçe kolayca taşınabilmektedir.

Road Barriers Highway Guardrails
Road Barrier Production Line Roll Forming Line
Highway Guardrail Automatic Roll Forming Line
Highway Road Steel Barrier
Steel Road Barrier Production
Highway Guardrail Road Barrier Roll Forming Machine