0216 415 30 05
info@servosteel.com.tr
Des San. Sit. C Blok 113. Sokak No:13 İstanbul
Bizi Takip Edin!

Metal Kiremit Üretim Hattı

Metal Kiremit Üretim Hattı

Aluminyum ve paslanmaz çelik malzeme de dahil her türlü metal kiremit üretimi için komple Metal Kiremit Üretim hattı tedarik etmekteyiz. Metal Kiremit üretim hattı : Rulo Açıcı, Düzleştirici, Sürücü, Roll form makinası, kesme makinesi ve istifleme ünitesinden oluşmaktadır.

Metal Kiremit Nedir?

Kiremitler evleri ve işyerlerini soğuk, güneş ve yağış gibi dış etmenlerden korunması için kullanılmaktadır. İnsanlar antik çağlardan beri kiremit kullanmaktalar ve çeşitli malzemelerden kiremit üretilmiştir. Son yıllardaysa bir çok avantajlarından dolayı metal kiremitler yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Metal Kiremit Çeşitleri

Aluminyum Kiremitler. Hafif, dayanıklı ve paslanmayan özellikleriyle aluminyum her türlü çatı tarzı için ideal seçimdir.

Galvalüm Kiremitler. Aluminyum alışımı ve çinkoyla kaplanan karbon çelik malzeme kiremitler galvalüm kiremit olarak bilinir.

Galvaniz Kiremitler. Yağış ve diğer dış etkiler sonucu paslanmaya eğilimli olduğundan, çatı kiremiti olarak kullanılan geleneksel çelik malzeme her iki tarafından özel bir metal veya alaşımla kaplanmaktadır.

Bakır Kiremitler. Pahalı olmakla birlikte, bakır kiremitler çekici ve estetik kiremit çeşidi olarak bilinir.

Diğer Egzotik Malzemeler. Paslanmaz çelik, rulolanmış çinko, terne kaplı çelik, terne kaplı paslanmaz ve titanyum gibi malzemeler de kiremit üretimi için uygundur.

Metal Roof Tile from Turkey
Roof Tile Production Line Roll Forming Line
Steel Roof Tile Roll Forming Line
Aluminum Stainless Steel Roof Tile
Steel Metal Roof Tile Production
Metal Roof Tile Manufacturing Line Roll Forming

Metal Kiremit Üretim Hattı Videosu