0216 415 30 05
info@servosteel.com.tr
Des San. Sit. C Blok 113. Sokak No:13 İstanbul
Bizi Takip Edin!

İskele Kalas Üretim Hattı

İskele Kalas Üretim Hattı

Çeşitli güvenlik iskeleleri üretimi yapmak için komple İskele Kalas Üretim hattı tedarik etmekteyiz. İskele kalas ve güvenlik iskeleleri Roll Form Hattında üretilir ve bu hat – Açıcı, Düzleştirici, Besleyici, Roll form makinası ve son şekillendirme ünitesinden oluşmaktadır.

İskele Kalas Nedir?

İskele Kalas genelde metalden üretilen ve işçiler tarafından inşaat, tadilat veya temizlik sırasında binanın dış yüzeyine monte edilen güvenlik sistemidir. İskele Kalas sistemi bina, kule, köprü ve s. gibi yapıların inşaatı, tamiri veya bakımı zamanı çalışanların ve malzemelerin yüksek yerlerde durabilmesini sağlamaktadır. Bu sistem, işçilerin normalde ulaşamayacağı yükseklikte çalışabilmelerini olanaklı kılmaktadır.

Metal Steel Scaffolding Production Line

İskele Kalas Çeşitleri

Dünyada kullanılan 5 genel iskele kalas sistemi mövcuttur. Boru modeli, prefabrik moduler sistem, H-şekilli fasat sistemi, ahşap iskele ve bambu iskeleler (sonuncu esasen Çin’de kullanılmaktadır).

Metal iskele kalas sistemi Servosteel tarafından tedarik edilen Roll Form hattında üretilebilmektedir. Roll form makinelerimiz bütün çeşit metal, paslanmaz veya ST37 malzeme iskele kalas üretimi için uygundur.  İskele Kalas Üretim Hattı çeşitli ebatlar arasında kolayca geçiş yapabilmektedir. Şöyle ki, bütün değişiklikler sadece kontrol panelinden yapılıyor ve hattın yeni bir ebat iskele kalas üretimi için hazır olması sadece 5 dakika sürüyor.

Complete Metal Scaffolding Production Line from Turkey
Servosteel Scaffolding Production Line
Roll Forming Line for the production of Scaffolding
Scaffolding Walking Board Platform

İskele Kalas Üretim Hattı Videosu