0216 415 30 05
info@servosteel.com.tr
Des San. Sit. C Blok 113. Sokak No:13 İstanbul
Bizi Takip Edin!

Haberler

Kiev Teknik Fuarındaydık

Servosteel at Kyiv Technical Fair 2019

Servosteel 2-5 Nisan 2019 tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrinde Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen 11. Uluslararası Teknik Ticaret Fuarına katıldı.

Kiev Teknik Fuarı (KYIV TECHNICAL FAIR) Avrupa ve Ukrayna, Rusya, Belarus gibi doğu bloku ülkelerinin metal şekillendirme makineleri sektörünün esas oyuncularını bir araya getirdi. Fuar, beklendiği gibi, yoğun geçti ve toplantılar gece geç saatlere kadar sürdü. Teknik Fuar Servosteel için de çok verimli geçti, şöyle ki fuar sırasında komple rulo besleme sistemi ve ayrı ayrı makineler için siparişler almış olduk.

Kiev Teknik Fuarına Bekleriz

Servosteel will participate at KYIV TECHNICAL FAIR

Servosteel kendi makinelerini Kiev şehrinde düzenlenecek olan 11. Uluslararası Teknik Fuarında sergileyecek.

Kiev Teknik Fuarı 2-5 Nisan tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrindeki Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Kiev Teknik Fuarı Ukrayna’nın en büyük makine üreticileri fuarı olan Uluslararası Sanayi Forumunun bir parçasıdır ve Uluslararası Fuar Merkezi tarafınfan 17 yıldan beri her yıl yapılıyor. Fuarla ilgili daha detaylı bilgilere organizasyon şirketinin web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.iec-expo.com.ua/en/ktf-2019.html

WIN Eurasia Fuarına Katıldık

Servosteel participated at WIN Exhibition Istanbul

Geçtiğimiz hafta (14-17 Mart) WIN Fuarındaydık. Zaman ayırarak standımıza uğrayan bütün ziyaretçilere teşekkür ederiz.

6 farklı fuarın tek bir WIN EURASIA çatısı altında yapılmış olması hasebiyle, hem katılımcılar, hem de ziyaretçiler için sanayi sektörünün geniş bir yelpazesinde işbirlikleri oluşturma olanağı doğdu. Metal levha işleme metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon sistemlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik sistemlerden intralojistik alanına, WIN EURASIA fuarı gelecek nesil fabrikalar için gereken bütün ekosistemi bir araya getirmeyi başardı.

Servosteel yeni Hidrolik Pres Üretti

60 ton single action Hydraulic Press

Servosteel yeni 60 tonluk Hidrolik Pres üretimini tamamladı.

60 tonluk tek etkili Hidrolik pres yurtdışından bir müşterimizin siparişi üzerine üretildi. Makinenin özel tasarımı, ayrıca hidrolik ve elektrik şeması Servosteel şirketine aittir. Presin dokunmatik operatör panelinden kullanılması için Schneider PLC sistemlerinden yararlanılmıştır.

Üretmiş olduğumuz pres, çift el butonu, ışık perdesi gibi ana güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

WIN Eurasia Fuarına Katılacağız

14-17 Mart 2019 tarihleri arasında TUYAP fuar merkezinde kapılarını ziyaretçilere açacak olan WIN EURASIA fuarına katılacağız.

Metal levha işleme metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon sistemlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik sistemlerden intralojistik alanına, WIN EURASIA fuarı makine üretimi sektörü için önemli fuarlardan biridir. Detaylı bilgi için fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.win-eurasia.com

Metalloobrabotka Fuarına Bekleriz

Servosteel, 27-31 Mayıs tarihleri arasında Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenecek olan Metalloobrabotka fuarına katılmaya hazırlanıyor.

Metalloobrabotka 30 yıllık başarı geçmişiyle makine ekipman ve metal şekillendirme sanayii için en önemli uluslararası fuarlardan birisidir. Fuarda çeşitli sektörlerde nihai çözümler için geliştirmiş olduğumuz son teknolojilerimizi sergileyeceğiz. Detaylı bilgi için fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.metobr-expo.ru

Servosteel Blechexpo 2017 Fuarındaydı

13. Blechexpo fuarlarına katıldık ve fuar bu sefer her zamankinden daha uluslararasıydı.

Schweisstec fuarı 7-11 Kadım 2017 tarihleri arasında 6. kez düzenlenmiş oldu ve yine de küresel ölçekte ilgi toplamayı başardı. 35 ülkeden toplamda 1336 katılımcı tarafından sunulan ürün ve hizmetler, yaklaşık 116 milletten 39.280 ziyaretçi tarafından büyük ilgi gördü.