0216 415 30 05
info@servosteel.com.tr
Des San. Sit. C Blok 113. Sokak No:13 İstanbul
Bizi Takip Edin!

Asma Tavan Üretim Hattı

Asma Tavan Üretim Hattı

Çeşitli şekillerde ve desenlerde metal asma tavan üretimi yapmak için komple Asma Tavan Üretim hattı tedarik etmekteyiz. Asma Tavan üretim hattı : Rulo Açıcı, Düzleştirici, Sürücü, Roll form makinası, delme makinesi, kesme makinesi ve istifleme ünitesinden oluşmaktadır. Ayrıca tavan ızgarası üretim hattı da teklif etmekteyiz.

Asma Tavan Nedir?

Asma tavan esas çatının altında asılan ve süs amacı güden ek bir tavan rolünü oynar. Ahşap, alçıpan, metal ve s. malzemelerden asma tavan üretimi yapılmaktadır ve dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle ofislerde çeşitli kabloların görülmesini engellemek için metal asma tavanlar daha çok tercih edilmektedir.

Asma Tavan Üretimi

Son yıllarda bir çok avantajlarından dolayı metal asma tavanın kullanımı popüler hal almıştır. Metal asma tavan modelleri dayanıklılar ve uzun süre kullanılabilirler. Çağdaş teknoloji sayesinde istenilen şekil ve desen verilebilmektedir.

Metal asma tavan üretimi bir kaç aşama içermektedir. Üretim, rulo malzemenin ana malzeme olarak yüklendiği hidrolik açıcı ile başlar. Açıcı ruloyu açarak düzleştirici ve sürücü makineleri aracılığıyla Perforasyon hattına sürer. Perforasyon hattında metal asma tavan, müşterinin isteği doğrultusunda son şeklini alır. Asma tavan üzerindeki deliklerin çapları, sıralaması ve sayısı dokunmatik ekran yardımıyla kolayca girilebilir.

Roll Form hattında metal asma tavan modellerinin kenarları bükülür ve hazır ürünler istifleme ünitesinde kolayca taşınması için istiflenir.

Perforated Drop Ceiling from Turkey
Drop Ceiling Production Line Perforation Line from Turkey
Steel Drop Ceiling Production
Servosteel Drop Ceiling Production Line